Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 września 2021

Jakie ulgi na początku nowej działalności? Ekspert wyjaśni wątpliwości

fot. archiwum

fot. archiwum

Bydgoski oddział ZUS organizuje telefoniczny dyżur ekspercki dla# osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

W poniedziałek, 20 września od 9 do 11.00 eksperci ZUS odpowiedzą między innymi na pytania:

• z jakich ulg może skorzystać rozpoczynający działalność,
• jakie dokumenty zgłoszeniowe i w jakich terminach należy przekazać do ZUS,
• o obowiązek i termin składania dokumentów rozliczeniowych.

Eksperci dyżurować będą pod numerem telefonu 52 34 18 124 - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Z kolei 21 września w godzinach od 9 do 11.00 pod numerem telefonu 52 34 18 704 pracownicy wydziału zasiłków odpowiedzą na pytania dotyczące zasiłku opiekuńczego.

Materiał: Krystyna Michałek - regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Proklo, w dniu 16-09-2021 11:59:03 napisał:

  Na początku nowej działalności natrafisz na nowy ład po którym się zesrasz. A więc jak możesz to się pakuj i wypierd... Z tego kraju bo tutaj Cie nic dobrego nie spotka. Też jestem ekspertem tylko prawdziwym bo czuje jak mnie ten kraj dyma od początku mojej działalności.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Kolo, w dniu 16-09-2021 23:02:36 napisał:

  Proklo niestety tak jest... odechciewa się prowadzenia działalności jak się czyta "Nowy Wał"... sponsoring wszystkiego z pieniędzy prowadzących działalność... Jak ludzie zawieszą działalności to się ten (nie)rząd zesra bardzo szybko. Czas szukać podatkowego raju i przenieść działalność, bo tutaj nas zniszczą...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Smakowita 450g
2,99PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)