Dziś mamy 23 sierpnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 lipca 2019

Inwestycja drogowa w Rozwarzynie. Podpisano umowę

fot. UMiG w Nakle

fot. UMiG w Nakle

Niebawem ruszy kolejna inwestycja drogowa w gminie Nakło nad Notecią. Tym razem # obejmie ona drogę w Rozwarzynie.

W dniu 23 lipca w nakielskim ratuszu została podpisana umowa na przebudowę drogi gminnej nr G090325C we wsi Rozwarzyn, łączącej się z drogą powiatową. Realizatorem tego zadania jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG sp. z o.o. z Inowrocławia, wyłoniona w trybie przetargu nieograniczonego.

Zgodnie z umową prace mają zostać wykonane do 19 listopada br., ale wszystko wskazuje na to, że zostaną zakończone przed terminem. Koszt brutto to 926 242,18 zł.

Przedsięwzięcie jest dofinansowane ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach dotacji celowej na dofinansowanie zadań własnych samorządu terytorialnego, związanych z usuwaniem zniszczeń wtórnych dróg, powstałych w wyniku nawałnicy z sierpnia 2017 r.

materiał: Tomasz Rogacki/UMiG w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)