Dziś mamy 19 stycznia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 lutego 2018

Gimnazjalna i Pałacowa do remontu. Gmina już szuka wykonawcy

Prace przy przebudowie ulicy Gimnazjalnej w 2014 roku

Prace przy przebudowie ulicy Gimnazjalnej w 2014 roku

Gmina Nakło planuje przebudowę odcinka ul. Gimnazjalnej w Nakle oraz ul. Pałacowej w #Trzeciewnicy w ramach projektu „Zaprojektuj i wybuduj”. Ogłoszono przetarg.

Przebudowa nawierzchni ul. Gimnazjalnej ma polegać na podwyższeniu parametrów technicznych drogi. Obejmuje odcinek o długości 0,060 km. Prace polegać będą na sfrezowaniu nawierzchni o gr. 3 cm, wykonaniu regulacji wysokościowej krawężnika przy części zjazdów, wykonaniu warstwy wyrównawczej oraz ścieralnej. Przebudowana droga będzie posiadała dwa pasy ruchu. Odcinek do przebudowy rozpoczyna się w miejscu zakończenia drogi w 2014 roku, a kończy w miejscu zmiany nawierzchni na kostkę betonową.

Przypomnijmy, że remont części ulicy Gimnazjalnej wykonywano razem z ulicami Jackowskiego, Strażacką, Krzywoustego i Dworcową, co powodowało spore utrudnienia w ruchu. To wtedy przebudowywana została ul. Jackowskiego na skrzyżowaniu z Gimnazjalną. Powstała tam droga dwukierunkowa i deptak.

Przebudowa ul. Pałacowej w Trzeciewnicy obejmuje natomiast odcinek o długości 0,126 km. Poza wyrównaniem podłoża, przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie poboczy z kruszywa.

Gmina już ogłosiła przetarg. Termin składania ofert mija 19 lutego o godz. 10.00.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  misz, w dniu 13-02-2018 16:34:52 napisał:

  Niech wkońcu zrobią ten przejazd na gimnazjalnej

  odpowiedz

  • 2 (2)

  nakielanin, w dniu 13-02-2018 18:30:58 napisał:

  Ciekawe kiedy się za ul długą wezmą?!?!?! Chodnikiem się wózkiem z dzieckiem nie przejedzie! O asfalcie nie wspomnę!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (5)

  Nie mający czasu na stanie i czekanie, w dniu 13-02-2018 19:27:12 napisał:

  Przebudujcie skrzyżowanie na klasyczne rondo, bo jak podnoszą szlabany to przejechać nie można

  odpowiedz

  • 1 (1)

  john doe, w dniu 14-02-2018 16:46:33 napisał:

  niektórzy powinni łby sobie wyremontować !! .tak spierniczyć to skrzyżowanie na gimnazjalnej a o reszcie cudów techniki w samym Nakle aż wspomnę obwodnica czy śmieszne rondo na Staszica oraz dąbrowskiego sie rozpadająca i przydało by sie przywrócić normalny ruch na dąbrowskiego i strażacka jak mniemam tak jak było kiedyś

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Czytniki kodów kreskowych
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Usta - powiekszanie
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Botox zmarszczki lwie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)