Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Fundusze na aktywizację lokalnej społeczności. Niebawem rozpocznie się nabór wniosków

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” przypomina o naborze wniosków o #powierzenie grantów nr 4/2019/EFS w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, który rozpocznie się 28.11.2019 r. i trwać będzie do 19.12.2019 r.

O powierzenie grantu mogą się ubiegać wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową) tj. m.in. organizacje pozarządowe, instytucje kultury, ośrodki pomocy społecznej, WTZ, przedsiębiorcy.

Dofinansowanie otrzymać można na pomoc dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym związaną z integracją i aktywizacją tych osób. Wśród działań projektowych znaleźć się mogą m.in. koncerty, wyjazdy studyjne, zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, warsztaty motywacyjne, spotkania z psychologiem, dietetykiem, prawnikiem, wizyty w filharmonii, operze, teatrze, ćwiczenia usprawniające intelektualnie i ruchowo.

Pula przeznaczonych pieniędzy w konkursie nr 4/2019/EFS wynosi 900 000,00 złotych. Maksymalna wysokość pomocy dla Grantobiorcy, czyli podmiotu ubiegającego się o wsparcie, może wynieść 50 000,00 złotych/ projekt.

W ramach przygotowań do konkursu Partnerstwo dla Krajny i Pałuk oferuje zainteresowanym podmiotom bezpłatne Szkolenie na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosków o powierzenie grantów, które odbędzie się 27.11.2019 roku, o godzinie 14.00, w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod numerem telefonu 607-822-019 lub na adres e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do 25.11.2019 roku. Przyszli Grantobiorcy, za udział w szkoleniu, zyskać mogą punkty w ramach kryterium: „Doradztwo biura LGD” – 1 pkt.

Materiał: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Oceń artykuł: 7 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zabiegi odmładzające
Jadalnia / pokój dzienny
Pomoc drogowa
Meble kuchenne
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)