Dziś mamy 28 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Fundusze na aktywizację lokalnej społeczności. Niebawem rozpocznie się nabór wniosków

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” przypomina o naborze wniosków o #powierzenie grantów nr 4/2019/EFS w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, który rozpocznie się 28.11.2019 r. i trwać będzie do 19.12.2019 r.

O powierzenie grantu mogą się ubiegać wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową) tj. m.in. organizacje pozarządowe, instytucje kultury, ośrodki pomocy społecznej, WTZ, przedsiębiorcy.

Dofinansowanie otrzymać można na pomoc dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym związaną z integracją i aktywizacją tych osób. Wśród działań projektowych znaleźć się mogą m.in. koncerty, wyjazdy studyjne, zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, warsztaty motywacyjne, spotkania z psychologiem, dietetykiem, prawnikiem, wizyty w filharmonii, operze, teatrze, ćwiczenia usprawniające intelektualnie i ruchowo.

Pula przeznaczonych pieniędzy w konkursie nr 4/2019/EFS wynosi 900 000,00 złotych. Maksymalna wysokość pomocy dla Grantobiorcy, czyli podmiotu ubiegającego się o wsparcie, może wynieść 50 000,00 złotych/ projekt.

W ramach przygotowań do konkursu Partnerstwo dla Krajny i Pałuk oferuje zainteresowanym podmiotom bezpłatne Szkolenie na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosków o powierzenie grantów, które odbędzie się 27.11.2019 roku, o godzinie 14.00, w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod numerem telefonu 607-822-019 lub na adres e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do 25.11.2019 roku. Przyszli Grantobiorcy, za udział w szkoleniu, zyskać mogą punkty w ramach kryterium: „Doradztwo biura LGD” – 1 pkt.

Materiał: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Oceń artykuł: 0 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Budowa stanu surowego
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)