Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

21 października 2019

Finał Dni Kultury Chrześcijańskiej. Na zakończenie zagrał zespół TATO

fot. MM

fot. MM

W niedzielę o godz. 17:00 w parafii pw. św. Stanisława BiM w Nakle zorganizowano # koncert zespołu TATO. Kilkudziesięciu wiernych zgromadziło się w świątyni, by wysłuchać wyjątkowych utworów o tematyce religijnej.

TATO to duet grający muzykę około elektroniczną, który tworzą Artur Cwudziński oraz Marcin Kamiński. Grana przez nich muzyka łączy nowoczesne brzmienie z radosną modlitwą oraz wielbieniem Boga.

Zespół TATO wydał w tym roku swój debiutancki album, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem miłośników granej przez jego członków muzyki.

Na koncert w kościele pw. św. Stanisława zaprosił wszystkich przybyłych wiernych proboszcz Tadeusz Michalak, a następnie zespół TATO rozpoczął swój występ w tradycyjny już chyba sposób, od utworu pt. „Ktoś”. Wśród publiczności można było znaleźć osoby dosłownie w każdym wieku.

Niedzielny koncert był ostatnim wydarzeniem wchodzącym w skład tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej w Nakle, których organizatorami byli: Gmina Nakło, Nakielski Ośrodek Kultury, Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle oraz parafia pw. św. Stanisława BiM.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (11)

  Ubot, w dniu 21-10-2019 11:07:39 napisał:

  Ładna błazenada... Trochę pogramy dla pislandow, trochę dla innych, a dotacyjka za scieme wpadnie:)

  odpowiedz

  • 1 (5)

  12345678, w dniu 21-10-2019 15:30:52 napisał:

  Ale tłumy haaaaa

  odpowiedz

  • 1 (5)

  taka prawda, w dniu 21-10-2019 16:44:39 napisał:

  Ale śmieszne. Nakielski patologia to tylko disco polo słucha bo innych wartości nie zna i to jest smutne. Tylko piwo, fajki i komóra. ŻAL

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kokos, w dniu 22-10-2019 13:06:08 napisał:

  Fajna inicjatywa

  odpowiedz

  • 0 (0)

  przyjaciel psów, w dniu 23-10-2019 10:31:39 napisał:

  Zagrał ,a naczym bo nie zabardzo widać instrumenty. A tłumy to faktycznie , prawie jak na PINK FLOYD.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  gość, w dniu 23-10-2019 12:05:57 napisał:

  Żal to ciebie "taka prawda", wiecznie niezadowolony malkontencie, wykaż swoją inicjatywę i pokaż na co cię stać wiecznie niezadowolony człowieku.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Produkty instax
od 37,90PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
Gimnastyka korekcyjna
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)