Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 czerwca 2019

Dzieci przyjęły Ciało Chrystusa. I Komunia Święta w Potulicach

fot. MM

fot. MM

Dzieci z Potulic jako jedne z ostatnich w gminie Nakło przyjęło w niedzielę sakrament I Komunii Świętej.# Uroczystość odbyła się w parafii pw. Zwiastowania NMP w Potulicach.

Proboszcz ks. Maciej Szmytowski udzielił tego dnia sakramentu 9 dzieciom – 4 chłopcom oraz 5 dziewczynkom. – Nadszedł jeden z ważniejszych, o ile nie najważniejszy dzień w waszym dotychczasowym życiu – powiedział proboszcz. Zanim jednak dzieci weszły wraz z księdzem do świątyni, zostały wcześniej pobłogosławione przez swoich rodziców.

Oceń artykuł: 27 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (5)

    Mariola, w dniu 16-06-2019 21:30:47 napisał:

    Kiedy wkońcu zmienia nam proboszcza...????

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pieczątki Colop
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Budowa magazynów
Nowoczesny styl
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)