Dziś mamy 19 grudnia 2018, środa, imieniny obchodzą:

08 marca 2018

Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Gości obdarowano brawami

fot. Przedszkole Donald

fot. Przedszkole Donald

We wtorek 6 marca zawitał do Przedszkola Donald objazdowy Teatr Lalek „Pinokio”. #Aktorzy zaprezentowali dobrze znaną i lubianą przez dzieci bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie wzbogacone było piękną, ręcznie malowaną scenografią i kukiełkami. Dzieci z wielką uwagą obejrzały spektakl.  Najwięcej emocji wzbudziła druga część spotkania. Nasi milusińscy mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Po otrzymaniu bajkowych atrybutów  dzieci odegrały role poszczególnych bohaterów.  Widząc uśmiechnięte, dziecięce buzie można stwierdzić, iż wszystkim podobało się. Goście i mali aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami.

Dzięki przedstawieniu nie tylko zostaliśmy przeniesieni w niezwykły świat bajki, ale przede wszystkim utrwaliliśmy sobie cenne zasady. Każde dziecko będzie pamiętać, że należy słuchać przestróg rodziców i nie należy być ufnym wobec nieznajomych.

Materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)