Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
08 marca 2018

Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Gości obdarowano brawami

fot. Przedszkole Donald

fot. Przedszkole Donald

We wtorek 6 marca zawitał do Przedszkola Donald objazdowy Teatr Lalek „Pinokio”. #Aktorzy zaprezentowali dobrze znaną i lubianą przez dzieci bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie wzbogacone było piękną, ręcznie malowaną scenografią i kukiełkami. Dzieci z wielką uwagą obejrzały spektakl.  Najwięcej emocji wzbudziła druga część spotkania. Nasi milusińscy mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Po otrzymaniu bajkowych atrybutów  dzieci odegrały role poszczególnych bohaterów.  Widząc uśmiechnięte, dziecięce buzie można stwierdzić, iż wszystkim podobało się. Goście i mali aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami.

Dzięki przedstawieniu nie tylko zostaliśmy przeniesieni w niezwykły świat bajki, ale przede wszystkim utrwaliliśmy sobie cenne zasady. Każde dziecko będzie pamiętać, że należy słuchać przestróg rodziców i nie należy być ufnym wobec nieznajomych.

Materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)