Dziś mamy 21 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2020

Drugi tydzień ferii u Małych Sówek. Zorganizowano zabawy z rodzicami

fot. Justyna Gajewska

fot. Justyna Gajewska

W Przedszkolu „Słoneczko” w Nakle wszyscy dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. #Staramy się, aby pobyt w placówce był dla przedszkolaków atrakcyjny, ciekawy, zaspakajający ich potrzeby.

Ważnym czynnikiem warunkującym osiągnięcie dobrych rezultatów w pracy wychowawczo – dydaktycznej jest dobra współpraca z rodzicami. Traktujemy rodziców jako partnerów, którzy współdecydują w sprawach przedszkola i uczestniczą w podejmowanych działaniach.

Drugi tydzień ferii w grupie „Małe Sówki”, to „TYDZIEŃ ZABAW Z RODZICAMI”. To właśnie Oni byli pomysłodawcami zabaw, które przeprowadzili z dziećmi  w naszej placówce. Odbyły się zabawy ruchowe, gra w kręgle, zabawy matematyczne, zajęcia plastyczne i kulinarne podczas, których dzieci piekły gofry. Czas spędzony z rodzicami dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Wszystkim, którzy  skorzystali z naszego zaproszenia bardzo dziękujemy, gratulujemy odwagi, pomysłowości i dużego zaangażowania.

materiał: Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Krzesło młodzieżowe
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble kuchenne - na zamówienie
Deska elewacyjna
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Drobne naprawy
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)