Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2020

Dobiega końca rok szkolny. Jakże nietypowy, inny niż wszystkie

fot. pow.

fot. pow.

„Dobre wspomnienia to takie, które potrafią sprawić#, że na twarzy pojawi się uśmiech, a zarazem wzbudzić wielki żal z powodu przeminięcia tych najpiękniejszych chwil.”

Dlatego uwaga uczniowie klasy 2 b z nakielskiej Dwójki!

Oto porcja wspomnień dla Was i Waszych Rodziców. Wspólne oglądanie urządzilibyśmy sobie w klasie, jednak teraz nie ma takiej możliwości. Popatrzcie na zdjęcia i powspominajcie wspólnie spędzone chwile. Bo szkoła to nie tylko nauka w ławkach, to wycieczki, zajęcia w terenie, projekty, czas na zabawę, czas spędzony z kolegami i koleżankami. Każdy kolejny miesiąc przynosił wiele niespodzianek. Niech mijający rok szkolny nie będzie kojarzony tylko z pandemią i nauczaniem zdalnym.
Życzę Wam udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Obyśmy spotkali się znów wszyscy – cała dwudziestka – w klasie trzeciej.
Pozdrawiam, Pani Monika.

Matriał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)