Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
29 stycznia 2018

Do przedszkola przybyli wyjątkowi goście. Dzieci dały im dużo radości

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

W poniedziałek 22 oraz wtorek 23 stycznia 2018 r. do Przedszkola Reksio licznie przybyli #wyjątkowi goście - najukochańsze Babcie oraz najukochańsi Dziadkowie.

Przedszkolaki przedstawiły swoim dziadkom program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie i Babcie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie kolorowych laurek i zaśpiewanie "Sto lat". Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci. Małe pociechy spisały się na piątkę, dały babciom i dziadkom dużo radości i uśmiechów.                                              

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)