Dziś mamy 25 maja 2018, piątek, imieniny obchodzą:
29 stycznia 2018

Do przedszkola przybyli wyjątkowi goście. Dzieci dały im dużo radości

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

W poniedziałek 22 oraz wtorek 23 stycznia 2018 r. do Przedszkola Reksio licznie przybyli #wyjątkowi goście - najukochańsze Babcie oraz najukochańsi Dziadkowie.

Przedszkolaki przedstawiły swoim dziadkom program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie i Babcie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie kolorowych laurek i zaśpiewanie "Sto lat". Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci. Małe pociechy spisały się na piątkę, dały babciom i dziadkom dużo radości i uśmiechów.                                              

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)