Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 września 2018

Członkowie PZERiI na zebraniu. Powołano nowy zarząd

fot. MM

fot. MM

10 września w kawiarni „Cechowa” zorganizowano walne zebranie Polskiego Związku Emerytów # Rencistów i Inwalidów zarządu rejonowego w Nakle. Głównym celem spotkania było powołanie nowego zarządu.

Oficjalną część spotkania rozpoczął przewodniczący zarządu oddziału okręgowego w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki, który przedstawił porządek obrad. Po wygłoszeniu szeregu sprawozdań, w tym tego z działalności zarządu rejonowego w Nakle przez jego dotychczasową przewodniczącą Barbarę Kunert, przyszedł czas na powołanie nowego zarządu. Członkowie PZERiI postanowili zmniejszyć liczbę członków zarządu z 15 do 13. Na przewodniczącą kolejnej kadencji wybrano ponownie Barbarę Kunert.

Bez zmian obyło się także w przypadku wyboru skarbnika oraz sekretarza. Tak jak do tej pory, funkcje te pełnić będą kolejno Barbara Ćwikła i Felicja Paradowska. Zmiany personalne nastąpiły w wyborze wiceprzewodniczących. Na pierwszego zastępcę powołano Edwarda Sobieszczyka, natomiast miano drugiego zastępcy przypadło Kazimierzowi Klebsowi. Ukształtował się również nowy skład komisji rewizyjnej, który tworzyć będą: przewodniczący Franciszek Mulik oraz członkinie komisji Władysława Lamparska i Teresa Bachta.

Spotkanie było również idealną okazją do uhonorowania zasłużonych członków zarządu. Zdzisław Tylicki wręczył Barbarze Kunert najwyższe możliwe odznaczenie, dużą złotą odznaka honorową za zasługi dla PZERiI, natomiast Elżbieta Kowalska otrzymała z rąk przewodniczącego oddziału okręgowego w Bydgoszczy małą złotą odznakę honorową za zasługi dla PZERiI. Na spotkaniu obecny był także burmistrz Sławomir Napierała, który złożył na ręce przewodniczącej Barbary Kunert oraz skarbnika Barbary Ćwikła kwiaty i listy z podziękowaniami za ich dotychczasową pracę.

Oceń artykuł: 4 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  nakielanin, w dniu 11-09-2018 18:43:19 napisał:

  Uważam,że Pani Krysia Rybak .byłaby świetną przewodniczącą.Jest osobą jeszcze młodą i ma duży potencjał.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Nakielanka, w dniu 11-09-2018 23:25:09 napisał:

  Wreszcie wyrzucili st. ?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Makijaż na każdą okazję
Konstrukcje stalowe
Pomoc drogowa
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)