Dziś mamy 21 września 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

14 września 2023

Czarni przedłużyli passę zwycięstw. Łatwo nie było

fot. BG

fot. BG

Czarni Nakło po raz kolejny przekonali się jak niewygodnym dla nich rywalem jest #Orzeł Przyłęki. Co prawda finalnie udało się odnieść zwycięstwo, ale nie przyszło ono łatwo.

Niepokonani po dwóch meczach Czarni Nakło podejmowali w kolejnym spotkaniu na własnym boisku Orła Przyłęki. Goście nie najlepiej rozpoczęli nowe rozgrywki, a pomimo tego plasowali się w środkowej części tabeli. A to wszystko dlatego, że jak do tej pory rozgrywki piłkarskiej B – klasy w bydgoskiej grupie III są bardzo wyrównane. Jeden zwycięski mecz może wiele pozmieniać, to samo w przypadku porażki. Czarni natomiast bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon, nie ponosząc porażki i w meczu z Orłem chciał podtrzymać dobrą passę. Niewygodny jest to jednak rywal dla nakielskich zawodników, którzy na pewno pamiętali sromotną porażkę sprzed roku, gdzie również w Potulicach ulegli aż 0:3. W minioną niedzielę o powtórce nie mogło być jednak mowy i finalnie tak też nie było. Łatwo jednak też nie. Goście po raz kolejny pokazali, że mają potencjał i możliwości na skuteczną walkę z teoretycznie mocniejszym na papierze rywalem. A dotychczasowe wyniki nie powinny za wiele sugerować.

Czarni od początku gry posiadali optyczną przewagę, prowadzili grę, dłużej posiadali piłkę, ale to Orzeł był bardziej konkretny w ofensywie. Często brakowało jednak ostatniego, dokładnego podania, bądź odrobiny szczęścia czy skuteczności. Gospodarze również mieli swoje szansę, a najlepsze w pierwszych 45. minutach zmarnował Łukasz Bzdawka. Do przerwy był zatem remis więc kwestia zwycięstwa pozostawała otwarta. W drugiej części spotkania obie drużyny szukały okazji na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść. Przez długi czas biły jednak głową w mur. Dopiero w 89. minucie szczęście uśmiechnęło się do nakielskiej drużyny, która po bramce Kamila Sobieszczyka zdołała przełamać impas i sięgnąć ostatecznie po komplet punktów. Czarni tym samym podtrzymali serię zwycięstw i są jednym z dwóch zespołów obok KS Brzozy, który jeszcze w nowych rozgrywkach nie zaznał goryczy porażki.

Czarni Nakło – Orzeł Przyłęki 1:0 (0:0)

Bramka dla Czarnych: Kamil Sobieszczyk

Oceń artykuł: 14 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

"Powstanie Styczniowe 1863-1864". Nabór wniosków do programu

Biuro „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do Programu# Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W latach 2023 i 2024 obchodzimy 160. rocznice kolejnych bitew i potyczek, które złożyły się na Powstanie Styczniowe – największy zryw narodowowyzwoleńczy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Wnioski można składać do 2 października 2023 do godziny 15:59.

(czytaj więcej)
0

Doświadczalane oznakowanie poziome. Jaka jest opinia kierowców?

Z danych opublikowanych przez Komendę Główną Policji wynika#, że w 2022 r. nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 530 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących, w których śmierć poniosły 52 osoby, a 648 zostało rannych. Chcąc poprawić czytelność węzłów drogowych a więc i bezpieczeństwo kierowców, zastosowaliśmy doświadczalnie, na wybranych odcinkach dróg krajowych, oznakowanie poziome informujące o numerze drogi do której prowadzi dany pas ruchu, ale również o miejscowości kierunkowej (na obwodnicach dużych aglomeracji miejskich). Aby poznać opinię kierowców na temat przedstawionych rozwiązań przygotowaliśmy krótką ankietę. Zapraszamy do jej wypełnienia.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)
0

500 kilometrowe szkolenie w Bieszczadach. Lekka piechota w działaniu

Przeszli już ponad 300 kilometrów najdłuższym szlakiem #górskim w Polsce. Przed nimi jeszcze blisko 200. Żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pieszą wędrówką chcą celebrować 5 lecie istnienia swojej jednostki.

(czytaj więcej)