Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
03 października 2017

Chłopcy uroczyście obchodzili swoje święto. Nie brakowało życzeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

29 wrzesień 2017 r. był wyjątkowym dniem w przedszkolu Reksio, ponieważ tego dnia obchodzony #był Dzień Chłopaka. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkie dziewczynki od samego rana składały życzenia swoim kolegom, śpiewały "Sto lat". W części oficjalnej dziewczynki uroczyście wręczyły medale "Super Chłopka" wszystkim małym dżentelmenom. Na zakończenie przedszkole nieoczekiwanie odwiedził Reksio z górą kolorowych balonów dla każdego.

materiał: B. Wajer

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)