Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
03 października 2017

Chłopcy uroczyście obchodzili swoje święto. Nie brakowało życzeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

29 wrzesień 2017 r. był wyjątkowym dniem w przedszkolu Reksio, ponieważ tego dnia obchodzony #był Dzień Chłopaka. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkie dziewczynki od samego rana składały życzenia swoim kolegom, śpiewały "Sto lat". W części oficjalnej dziewczynki uroczyście wręczyły medale "Super Chłopka" wszystkim małym dżentelmenom. Na zakończenie przedszkole nieoczekiwanie odwiedził Reksio z górą kolorowych balonów dla każdego.

materiał: B. Wajer

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)