Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
03 października 2017

Chłopcy uroczyście obchodzili swoje święto. Nie brakowało życzeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

29 wrzesień 2017 r. był wyjątkowym dniem w przedszkolu Reksio, ponieważ tego dnia obchodzony #był Dzień Chłopaka. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkie dziewczynki od samego rana składały życzenia swoim kolegom, śpiewały "Sto lat". W części oficjalnej dziewczynki uroczyście wręczyły medale "Super Chłopka" wszystkim małym dżentelmenom. Na zakończenie przedszkole nieoczekiwanie odwiedził Reksio z górą kolorowych balonów dla każdego.

materiał: B. Wajer

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)