Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
03 października 2017

Chłopcy uroczyście obchodzili swoje święto. Nie brakowało życzeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

29 wrzesień 2017 r. był wyjątkowym dniem w przedszkolu Reksio, ponieważ tego dnia obchodzony #był Dzień Chłopaka. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkie dziewczynki od samego rana składały życzenia swoim kolegom, śpiewały "Sto lat". W części oficjalnej dziewczynki uroczyście wręczyły medale "Super Chłopka" wszystkim małym dżentelmenom. Na zakończenie przedszkole nieoczekiwanie odwiedził Reksio z górą kolorowych balonów dla każdego.

materiał: B. Wajer

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)