Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

17 marca 2020

Biblioteka umożliwia dostęp do elektronicznych wersji książek. Skorzystaj

fot. powierzone

fot. powierzone

Przypominamy, że Powiatowa i Miejska Biblioteka w Nakle umożliwia swoim użytkownikom dostęp do# platformy IBUK LIBRA, zawierającej elektroniczne wersje książek specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych wielu polskich oficyn.

Aby skorzystać z dostępu do platformy niezbędny jest kod PIN. Na czas zamknięcia bibliotek związany z zagrożeniem koronawirusem umożliwiamy Państwu uzyskanie go poprzez kontakt telefoniczny: 52 386 08 65 lub mejlowy: wypozyczalnia@biblioteka-naklo.pl.

Po wstępnej weryfikacji przeprowadzonej przez bibliotekarza otrzymają Państwo kod PIN. Zachęcamy do zapoznania się z tutorialami IBUK Libra. Mamy nadzieję, że ułatwią one Państwu korzystanie z platformy.

Filmiki podzielone są na trzy części w zależności od poruszanej tematyki:

  1.  Funkcje platformy IBUK Libra: https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
  2.  Rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN: https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
  3.  Osobista półka myIBUK: https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

W związku z zamknięciem bibliotek związanym z zagrożeniem koronawirusem uprzejmie informujemy, że rezerwacje i zamówienia są wstrzymane. Kary za przetrzymanie zbiorów nie będą w tym okresie naliczane.

Materiał: Jolanta Dąbrowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)