Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

19 września 2021

Będą obradować radni powiatowi. Jakie tematy poruszą podczas sesji?

fot. archiwum

fot. archiwum

W środę, 22 września o godzinie 12.00 rozpoczną się# obrady radnych powiatowych. Odbędą się one w sali konferencyjnej na nakielskiej przystani. Znamy już porządek obrad.

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Przedstawienie pozostałych punktów porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Powiatu Nakielskiego.
5. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu oraz działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
6. Ocena wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2021 roku wraz z informacją o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.
7. Łagodzenie skutków bezrobocia w powiecie nakielskim.
8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej powiatu nakielskiego.
9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu nakielskiego na rok 2021.
10. Informacja Starosty Nakielskiego o skierowanych do niego w okresie międzysesyjnym interpelacjach i zapytaniach radnych.
11. Wnioski i oświadczenia radnych.
12. Wolne głosy.
13. Zakończenie obrad.

Źródło: BIP Starostwa Powiatowego w Nakle

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Tata, w dniu 19-09-2021 14:27:23 napisał:

  Proszę poruszyć temat prowadzenia lekcji wf w gminie Szubin. Moja córka mówi, że nie zmieniło się nic. Jako ojciec nie chce lekcji - fikcji. Lekcję muszą być prowadzone zgodnie z podstawą programową, a tak nie jest. W październiku przedstawimy materiał filmowy z.lekcji wf

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Marek, w dniu 19-09-2021 15:33:56 napisał:

  Tata piszesz o szkole powiatowej? Bo to rada powiatu jest!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  belfer, w dniu 19-09-2021 17:03:19 napisał:

  Lekcje w-f powinny być dostosowane do sprawności dzieci i młodzieży,nie dla tych najsprawniejszych.Mają dawać zdrowie,radość i stałe możliwości usprawniania dzieci, nie powinny być treningiem dla najsparwniejszych.Program nauczania w-f jest bardzo szeroki i nauczciel ma wiele możliwości inspirowania atrakcyjnych form ruchu,które powinny być fundamentem rozwoju aktywności młodego pokolenia.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Sołtys , w dniu 19-09-2021 17:52:24 napisał:

  Marek na pewno znów dużo będzie mówił o ważnych dla Szubina i powiatu. Mamy takich radnych powiatowych w tej kadencji że pożal się Boże.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)