Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2014

Bawiąc się wspomogli młodych

fot. DW

fot. DW

Już po raz 8 odbył się Bal Dobroczynny Partnerstwa dla Krajny i Pałuk, którego celem jest gromadzenie środków na na stypendia dla utalentowanej młodzieży.

Tym razem goście przybyli do Starej Stodoły w Olszewce. Celem balu jest gromadzenie środków na Program Stypendialny "Młody Talent Krajny i Pałuk". Jak zawsze bal dobroczynny cieszył się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że przewodził mu szlachetny cel. Podczas imprezy zbierano środki na Program Stypendialny Młody Talent Krajny i Pałuk.

Poza dochodem z biletów, w restauracji ustawiono specjalne puszki, do których można było wrzucać pieniądze przez cały wieczór. Odbyła się także licytacja oraz loteria fantowa. Wśród przedmiotów były, między innymi, talon na żywego karpia, obraz konia namalowany przez Arkadiusza Krzemińskiego, wyroby decouupage, szalik sportowy.

Gościom zaprezentowała się też tancerka Amelia Małysz - tegoroczna stypendystka. Stronę muzyczną imprezy zapewnił zespół Yaga Band.

Oceń artykuł: 187 72

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (7)

    eva, w dniu 01-12-2014 06:22:53 napisał:

    na czyj koszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Remonty mieszkań
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)