Dziś mamy 22 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2014

Bawiąc się wspomogli młodych

fot. DW

fot. DW

Już po raz 8 odbył się Bal Dobroczynny Partnerstwa dla Krajny i Pałuk, którego celem jest gromadzenie środków na na stypendia dla utalentowanej młodzieży.

Tym razem goście przybyli do Starej Stodoły w Olszewce. Celem balu jest gromadzenie środków na Program Stypendialny "Młody Talent Krajny i Pałuk". Jak zawsze bal dobroczynny cieszył się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że przewodził mu szlachetny cel. Podczas imprezy zbierano środki na Program Stypendialny Młody Talent Krajny i Pałuk.

Poza dochodem z biletów, w restauracji ustawiono specjalne puszki, do których można było wrzucać pieniądze przez cały wieczór. Odbyła się także licytacja oraz loteria fantowa. Wśród przedmiotów były, między innymi, talon na żywego karpia, obraz konia namalowany przez Arkadiusza Krzemińskiego, wyroby decouupage, szalik sportowy.

Gościom zaprezentowała się też tancerka Amelia Małysz - tegoroczna stypendystka. Stronę muzyczną imprezy zapewnił zespół Yaga Band.

Oceń artykuł: 187 72

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (7)

    eva, w dniu 01-12-2014 06:22:53 napisał:

    na czyj koszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Terminale płatnicze
Tonery Directions
27PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)