Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Atrakcje dla małych i dużych. Rodzinny festyn w Występie

fot. SL

fot. SL

Wrzesień obfituje w festyny zachęcające do# przyjęcia preparatu przeciwko Covid-19.

W sobotę, 18 września w Występie odbył się festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień. Za jego organizację odpowiadało Koło Gospodyń Wiejskich „Występianki”.  Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Już od samego początku organizatorzy częstowali przybyłych gości pysznymi potrawami i domowymi wypiekami. Najmłodszym uczestnikom najwięcej frajdy sprawiała zabawa na tzw. dmuchańcach. Podczas wydarzenia można było zaszczepieć się przeciwko Covid-19. 

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Hit, w dniu 19-09-2021 22:38:22 napisał:

    Kilka osób, ciekawe ile się zaszczepiło? I pyk,8 000 w kieszeni... żenada. I tak we wszystkich wsiach robiły kgw...

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)