Dziś mamy 18 lutego 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

31 sierpnia 2019

720 Minut Muzyki. Już dzisiaj II Festiwalu

fot. NOK

fot. NOK

Już dzisiaj na nakielskim stadionie odbędzie się najdłuższe wydarzenie muzyczne w # Nakle nad Notecią. FESTIWAL 720 MINUT MUZYKI to mnóstwo koncertów, atrakcji, konkursów, a także dobrego smaku - wszystko to z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią!

31 SIERPNIA (sobota) w godzinach: 15:00-21:00

Wystąpią: Sorry Boys, Hope Leslie, Galaxi Zespół Muzyczny oraz TATO, Skripson, Anna i Agnieszka Masloch, Nadzieja, Soli Deo, Chór Semper Fidei, Dziecięcy Chór Intencja, Fon.

Miejsce: NAKIELSKI STADION

WSTĘP WOLNY!

Uwaga: zakaz wnoszenia alkoholu i opakowań szklanych. Na terenie Festiwalu bowiązuje regulamin imprezy masowej.

Na festiwal 720 MINUT MUZYKI z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Mieszkańców nr 10.

materiał: Nakielski Ośrodek Kultury/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 19 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)