Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości. Kolarze oddali hołd

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

11 listopada 2019 r. o godzinie 9:30 z Nakielskiego Rynku wystartował 11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości, w którym wzięło udział 33 kolarzy.

Rajd był formą manifestacji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Trasa o długości ok. 25 km przebiegała przez osiedle Łokietka w Nakle nad Notecią, Olszewkę, Dębowo, gdzie uczestnicy rajdu przy mogile oddali hołd Powstańcom Wielkopolskim. Następnie podążyli w stronę Małocina, Chrząstowa, by również przez osiedle Łokietka wrócić na Nakielski Rynek, gdzie powitali ich uczestnicy uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości.

Na mecie na uczestników czekały okolicznościowe medale oraz ciepły posiłek. Medale wręczył Piotr Kalamon - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią wraz z Pawłem Wiśniewskim - Przewodniczącym Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią.

Materiał: Weronika Marzyńska / ZOOiR w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)