Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości. Kolarze oddali hołd

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

11 listopada 2019 r. o godzinie 9:30 z Nakielskiego Rynku wystartował 11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości, w którym wzięło udział 33 kolarzy.

Rajd był formą manifestacji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Trasa o długości ok. 25 km przebiegała przez osiedle Łokietka w Nakle nad Notecią, Olszewkę, Dębowo, gdzie uczestnicy rajdu przy mogile oddali hołd Powstańcom Wielkopolskim. Następnie podążyli w stronę Małocina, Chrząstowa, by również przez osiedle Łokietka wrócić na Nakielski Rynek, gdzie powitali ich uczestnicy uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości.

Na mecie na uczestników czekały okolicznościowe medale oraz ciepły posiłek. Medale wręczył Piotr Kalamon - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią wraz z Pawłem Wiśniewskim - Przewodniczącym Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią.

Materiał: Weronika Marzyńska / ZOOiR w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)