Dziś mamy 17 lutego 2026, wtorek, imieniny obchodzą:

16 lutego 2026
Wiadomości z regionu

Zderzenie dwóch samochodów osobowych. Na miejscu służby

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Kolizja drogowa na drodze wojewódzkiej #nr 394 w Otorowie.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 394, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Zgłaszający poinformował, że w wyniku kolizji doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego pojazdu. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu z Solca Kujawskiego potwierdzono zgłoszenie. Na jezdni, w kierunku Bydgoszczy, zauważono dwa pojazdy stojące jeden za drugim, blokujące jeden pas ruchu. Po szybkim rozpoznaniu sytuacji oraz rozmowie z uczestnikami zdarzenia ustalono, że nikt nie odniósł obrażeń, dlatego nie była konieczna interwencja zespołu ratownictwa medycznego. Działania służb skupiały się na zabezpieczeniu miejsca kolizji, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz zabezpieczeniu wyciekających płynów eksploatacyjnych. Prace prowadzono we współpracy z funkcjonariuszami policji.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Interdruk Pianka Dekoracyjna 8 sztuk Basic – elastyczne arkusze A4
10,99PLN
0

14 lutego - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej

14 lutego 2026 roku po raz drugi #obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej. To święto państwowe zostało uchwalone 9 stycznia 2025 roku w hołdzie żołnierzom Armii Krajowej – największej konspiracyjnej armii w podbitej przez Niemcy i Rosję Europie, armii, która jako zbrojne ramię Polskiego Państwa Podziemnego prowadziła bohaterską walkę o odzyskanie przez Rzeczpospolitą Polską suwerenności i niepodległości, a której żołnierze po II wojnie światowej byli prześladowani przez władze komunistyczne zależne od Związku Sowieckiego – czytamy w preambule ustawy.

(czytaj więcej)
0

Niezapomniany zryw. Walki zakończone 16 lutego

Zwycięskie powstanie nie popadło #w zapomnienie. Doskonale funkcjonuje w lokalnej pamięci historycznej.

(czytaj więcej)
0

Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży

83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.

(czytaj więcej)
0

Wybuchowe szkolenie. Zajęcia na terenie poligonu

W dniach 9.02-13.02 br. na terenie poligonu #w Toruniu, Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej realizowało praktyczne szkolenie saperskie skierowane dla podchorążych Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W przygotowanie i realizację zajęć zaangażowanych było kilkunastu żołnierzy.

(czytaj więcej)