Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2024

Wycieczka mieszkańców do Torunia. Spektakl teatralny skłonił do refleksji

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 16 czerwca Samorząd Mieszkańców# nr 4 po raz kolejny zorganizował wyjazd do teatru Wilama Horzycy w Toruniu na spektakl pod tytułem " Mistrz i Małgorzata" Michała Bułhakowa.

Spektakl był najdłuższym z dotychczasowych, trwał aż 4 godziny. Mimo trudnej tematyki czas szybko zleciał. Na pewno skłonił widzów do refleksji i zadumy. Na uznanie jak zwykle zasługiwała profesjonalna gra aktorska oraz muzyka na żywo.

Przed spektaklem, tak jak zawsze, uczestnicy wycieczki mieli czas wolny by pospacerować po Toruniu, po Starówce czy odremontowanych bulwarach. Miło spędzali czas w restauracjach czy kawiarniach.

Materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka/ Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 4

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)