Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 lutego 2024

Wspólnie bawiło się 200 osób. Koncert Wojciecha Cugowskiego

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

Wojtek Cugowski – ceniony w branży muzycznej gitarzysta, multiinstrumentalista, #wokalista obdarzony niezwykle melodyjnym głosem, kompozytor, autor tekstów, aranżer, znawca i wielbiciel rasowego rocka, zawitał do Mroczy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy.

Ośrodek Kultury Mrocza zaprosił go ponownie, po jedenastu latach. Licznych gości przywitała dyrektor Małgorzata Papała. Najmłodszy uczestnik koncertu miał 7 lat, najstarszy ponad 70. Publiczność dopisała, bawiło się razem z nami 200 osób.

Gitarowy spektakl, pełen dobrych, mocnych dźwięków poprowadził Wojtek Cugowski. Dwóch wytrawnych muzyków połączyło siły w niezwykłym akustycznym duecie. Koncert na wokal i dwie gitary: Wojtek Cugowski i Bartek Jończyk.

W 2001 r. Wojtek z bratem Piotrem stworzyli grupę Bracia. Utwory z tego okresu także wybrzmiały na mroteckiej scenie. W swojej historii Wojtek działał z wieloma uznanymi artystami, zespołami i wykonawcami. Twórczo współpracował także ze swoim ojcem, Krzysztofem Cugowskim. Ich działania zaowocowały płytą „Zaklęty krąg”. Po przebojowej trasie projektu Cugowscy, Wojtek postanowił wrócić do korzeni i ponownie stanąć na scenie jako wokalista. Ze znawstwem i lekkością balansuje miedzy stylowym rockiem i bluesowymi klimatami. Czego doświadczyliśmy 14 lutego w Mroczy.

Dwie, podwójne wejściówki na koncert Cugowskiego, wygrane w radiowej audycji Radia Pik, zdobyli Agata z osobą towarzyszącą oraz Tomasz z osobą towarzyszącą. Gratulujemy!

Źródło: MGOKiR w Mroczy

Oceń artykuł: 19 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    kula, w dniu 17-02-2024 00:49:08 napisał:

    KRAJ PORAZKA JUZ NAWET DZIECI TO MOWIA MOJE I SASIADOW

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
KOBIZE
500PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)