Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2024

Wolontariusze na festynie. Uczennice prezentowały swoje umiejętności

fot. powierzone

fot. powierzone

7 czerwca br. w Paterku odbył się #XII Festyn Środowiskowy na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Nie zabrakło na nim fundacji Salus Homini, a zarazem wolontariuszek.

Uczennice Zespołu Szkół im. Wł. Łokietka w Lubaszczu kształcące się w zawodzie fryzjer prezentowały swoje umiejętności. Jako wolontariuszki fundacji czesały dzieciom włosy, robiły warkoczyki i informowały o przedsięwzięciach, w jakie angażuje się fundacja.

Dziękujemy: Klaudii Kauc, Julii Jendrczak, Kalinie Lasota i Annie Grupie za pomoc i pracę na rzecz innych.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska / Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)