Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Uczniowie na polu golfowym. Relaks na łonie natury

fot. powierzone

fot. powierzone

Nagroda za pierwsze miejsce na „Super Klasę” była okazją do wyjazdu #na pole golfowe Mini Golf Jogo w Karnowie.

Klasa 3b ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią wraz z wychowawcą p. Moniką Stachowską i opiekunem samorządu uczniowskiego p. Beatą Witusińską była uczestnikami tego wydarzenia. Okazało się, że golf to wspaniała zabawa, która jest dostępna dla wszystkich. Większość uczniów po raz pierwszy miała możliwość spróbowania tej pasjonującej gry. Trzecioklasiści podzieleni na grupy zaczęli zmagania z piłeczkami i dołkami, świetnie się przy tym bawiąc. Oprócz tego dzieci dobrze bawiły się przy piłkarzykach, cymbergaju oraz łowiąc rybki. Zabawy wywołały u wszystkich wiele pozytywnych wrażeń. Podczas spotkania nie mogło również zabraknąć ogniska i relaksu na łonie natury. Dzięki życzliwości i sympatycznej atmosferze to był bardzo miły dzień dla zwycięzców plebiscytu „Super Klasa”.

Materiał: Beata Witusińska, Monika Stachowska / Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)