Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

07 lipca 2023

Turniej charytatywny. Drużyny zagrają w piłkę dla Lilianki

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

16 lipca 2023 r. (od godz. 11:00) na boisku ze sztuczną nawierzchnią #stadionu Chemika w Bydgoszczy odbędzie się turniej charytatywny dla małej Lilianny Czeleń, która od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą genetyczną obecnie objawiającą się wrodzonym stawem rzekomym kości piszczelowej.

Organizatorem turnieju jest Jakub Witucki - były piłkarz m.in. Zawiszy Bydgoszcz i Wdy Świecie, a aktualnie reprezentujący barwy Tarpana Mrocza. Drużyny rywalizujące w turnieju składać się będą z 6 zawodników w polu i bramkarza. Wystąpią między innymi takie drużyny jak: Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Wda Świecie, Pałuczanka Żnin, Tarpan Mrocza. Serdecznie zapraszamy inne drużyny do udziału w turnieju.

Wpisowe wynosi 500 zł od każdej drużyny, a całość zostanie oczywiście przeznaczona na leczenie małej Lilianki.

Poniżej link do zbiórki na stronie fundacji "Się Pomaga" oraz opis całej choroby Lilki:

https://www.siepomaga.pl/liliana-czelen

Osoby do kontaktu: Jakub Witucki nr tel. 606-531-903, Agnieszka Witucka nr tel. 783-485-464 i adres email: jakub.witucki@wp.pl

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć organizację wydarzenia np. przekazując gadżety, nagrody, ciasto - prosimy o kontakt pod nr tel. 531 42 00 58.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)