Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

To było zacięte i emocjonujące starcie. Mecz zakończył się remisem

fot. MM

fot. MM

W piątek, 08 grudnia 2023 roku, Wiejski Dom Kultury #w Paterku stał się świadkiem emocjonującego starcia w ramach 8. kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024.

Zmierzyły się drużyny UKS WDK PATEREK oraz EMDEK Bydgoszcz, obie dążące do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej lidze. W składzie trzecioligowców z Paterka wystąpili zawodnicy: Mariusz Prymula, Paweł Pałubicki, Wiktor Belter oraz Karol Belter. Starcie obu drużyn było niezwykle zacięte, a atmosfera na Wiejskim Domu Kultury wrzała od emocji. Mecz zakończył się remisem, co tylko podkreślało wyrównany poziom sportowy prezentowany przez obie ekipy.

Zgromadzeni widzowie mogli śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, co sprawiło, że Wiejski Dom Kultury zamienił się w arenę zmagania nie tylko sportowego, lecz również ducha rywalizacji i pasji. Punktacja zawodników z Paterka była równie interesująca, co sama rywalizacja. Mariusz Prymula zdobył imponujące 2,5 punktu, pokazując wysoką formę i skuteczność. Karol Belter nie ustępował kolegom, zapisując na swoim koncie 2 punkty. Paweł Pałubicki i Wiktor Belter również wnieśli swoje cenne punkty, zdobywając odpowiednio 1,5 i 1 punkt. Trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn z pewnością mają powody do dumy po tak wyrównanym spotkaniu. Wspólna praca, poświęcenie i determinacja, jakie prezentują, są nie tylko powodem do zadowolenia dla kibiców, ale również inspiracją dla młodych adeptów tenisa stołowego.

Mecz pomiędzy UKS WDK PATEREK a EMDEK Bydgoszcz udowodnił, że trzecia liga mężczyzn w sezonie 2023/2024 przyniesie wiele niezapomnianych chwil i zaciętych pojedynków. Kibice z pewnością już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania i emocje, jakie przyniesie ta pasjonująca rywalizacja.

III Liga KPOZTS UKS WDK PATEREK 7 - 7 EMDEK Bydgoszcz

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 17 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 09-12-2023 14:19:27 napisał:

    Gratulacje dla pozytywnie zakręconych tenisem stołowym,w Nakle nie ma stałych rozgrywek w fingponga dla dzieci i mlodzieży,za nało sal,hal a Paterek gra w III lidze,gratulacje.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)