Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

To było zacięte i emocjonujące starcie. Mecz zakończył się remisem

fot. MM

fot. MM

W piątek, 08 grudnia 2023 roku, Wiejski Dom Kultury #w Paterku stał się świadkiem emocjonującego starcia w ramach 8. kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024.

Zmierzyły się drużyny UKS WDK PATEREK oraz EMDEK Bydgoszcz, obie dążące do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej lidze. W składzie trzecioligowców z Paterka wystąpili zawodnicy: Mariusz Prymula, Paweł Pałubicki, Wiktor Belter oraz Karol Belter. Starcie obu drużyn było niezwykle zacięte, a atmosfera na Wiejskim Domu Kultury wrzała od emocji. Mecz zakończył się remisem, co tylko podkreślało wyrównany poziom sportowy prezentowany przez obie ekipy.

Zgromadzeni widzowie mogli śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, co sprawiło, że Wiejski Dom Kultury zamienił się w arenę zmagania nie tylko sportowego, lecz również ducha rywalizacji i pasji. Punktacja zawodników z Paterka była równie interesująca, co sama rywalizacja. Mariusz Prymula zdobył imponujące 2,5 punktu, pokazując wysoką formę i skuteczność. Karol Belter nie ustępował kolegom, zapisując na swoim koncie 2 punkty. Paweł Pałubicki i Wiktor Belter również wnieśli swoje cenne punkty, zdobywając odpowiednio 1,5 i 1 punkt. Trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn z pewnością mają powody do dumy po tak wyrównanym spotkaniu. Wspólna praca, poświęcenie i determinacja, jakie prezentują, są nie tylko powodem do zadowolenia dla kibiców, ale również inspiracją dla młodych adeptów tenisa stołowego.

Mecz pomiędzy UKS WDK PATEREK a EMDEK Bydgoszcz udowodnił, że trzecia liga mężczyzn w sezonie 2023/2024 przyniesie wiele niezapomnianych chwil i zaciętych pojedynków. Kibice z pewnością już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania i emocje, jakie przyniesie ta pasjonująca rywalizacja.

III Liga KPOZTS UKS WDK PATEREK 7 - 7 EMDEK Bydgoszcz

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 18 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 09-12-2023 14:19:27 napisał:

    Gratulacje dla pozytywnie zakręconych tenisem stołowym,w Nakle nie ma stałych rozgrywek w fingponga dla dzieci i mlodzieży,za nało sal,hal a Paterek gra w III lidze,gratulacje.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z HACCP
80PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)