Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Sukces na mistrzostwach Europy. Brązowy medal dla zawodniczki Tarpana

fot. pzpc.pl

fot. pzpc.pl

Podczas szóstego dnia rywalizacji na Mistrzostwach Europy U17#, Julia Szczepaniak, zawodniczka klubu Tarpan Mrocza, pokazała niesamowitą dyspozycję w kategorii wagowej do 59 kg.

W swoim piątym występie w reprezentacji Polski, Julia zajęła 4. miejsce z wynikiem 173 kg (78 kg + 95 kg). Pomimo czwartego miejsca, jest powód do radości – Julia zdobyła brązowy medal w rwaniu!

Dodatkowo, Julia jako pierwsza reprezentantka na tych mistrzostwach zaliczyła wszystkie sześć podejść, co jest niezwykłym osiągnięciem i świadczy o jej doskonałej technice i przygotowaniu.

Gratulacje dla Julii za wspaniały występ!

Źródło: pzpc.pl

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Kris, w dniu 21-06-2024 14:33:17 napisał:

    O i to jest prawdziwy sukces i duma dla Mroczy wyniki i sukces zawodniczki wywodzącej się z lokalnego społeczeństwa która zaangażowaniem i ciężkimi treningami osiąga takie sukcesy i w nią należy inwestować a nie jak ta drużyna Tarpana piłki nożnej która jest zbieranina ludzi z województwa i jeszcze oczekują wielkich podziękowań i przywitań Brawo Julka tak dalej

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)