Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2024

Studia w Pile. Twoja przyszłośc w Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

Drogi Maturzysto, czy zastanawiałeś się nad swoją przyszłością i kierunkiem studiów, który# zapewni Ci nie tylko solidne wykształcenie, ale również szerokie perspektywy zawodowe? Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile oferuje różnorodne kierunki, które odpowiadają na potrzeby rynku pracy i Twoje zainteresowania. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dowiedz się, dlaczego warto studiować właśnie u nas!

KIERUNKI MEDYCZNE – TWOJA MISJA POMAGANIA

Pielęgniarstwo: Zdobądź praktyczne umiejętności i wiedzę, która pozwoli Ci na profesjonalne opiekowanie się pacjentami. Nasz program kładzie nacisk na praktyki w szpitalach i placówkach zdrowia, co zapewnia realne doświadczenie już w trakcie studiów.

Ratownictwo Medyczne: Jeśli adrenalina i chęć niesienia pomocy w najtrudniejszych sytuacjach
to Twoja pasja, wybierz ratownictwo medyczne. Nauczysz się, jak reagować w sytuacjach kryzysowych i udzielać pierwszej pomocy w sposób szybki i skuteczny.

Fizjoterapia: Studiując fizjoterapię, będziesz mógł pomagać ludziom wracać do pełnej sprawności
po urazach i chorobach. Nasz program oferuje nowoczesne metody rehabilitacji oraz liczne praktyki, które przygotują Cię do pracy z pacjentami.

Kosmetologia: Połącz pasję do piękna z profesjonalnym wykształceniem. Nasze zajęcia obejmują zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty pielęgnacji ciała i twarzy, a także nowoczesne technologie w kosmetologii.

KIERUNKI SPOŁECZNE – ZROZUMIEĆ LUDZI I ŚWIAT

Ekonomia: Jeżeli interesuje Cię świat finansów i gospodarki, ekonomia jest idealnym wyborem. Nauczysz się analizować dane ekonomiczne, zarządzać finansami i podejmować decyzje biznesowe, które mają realny wpływ na rozwój firm i całej gospodarki.

Filologia: Znajomość języka angielskiego otwiera wiele drzwi. Studiując filologię angielską, zdobędziesz biegłość językową, a także wiedzę o kulturze i literaturze anglojęzycznego świata, co pozwoli
Ci na karierę w tłumaczeniach, edukacji czy międzynarodowym biznesie.

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna: Jeśli praca z dziećmi to Twoje powołanie, pedagogika przedszkolna jest doskonałym wyborem. Przygotujemy Cię do pracy w przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych, kładąc nacisk na nowoczesne metody nauczania i rozwoju dziecka.

Kryminalistyka z kryminologią: Fascynuje Cię świat przestępstw i śledztw? Kryminalistyka pozwoli
Ci zgłębić tajniki dochodzeń, technik kryminalistycznych oraz prawa, przygotowując do pracy w policji, sądach czy laboratoriach kryminalistycznych.

KIERUNKI INŻYNIERSKIE – TWÓRZ PRZYSZŁOŚĆ TECHNOLOGII

Nasze kierunki inżynierskie to idealny wybór dla tych, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne technologie. Oferujemy programy, które przygotują Cię do pracy w dynamicznie rozwijających się branżach, takich jak: mechanika, budownictwo, elektrotechnika czy transport. Zajęcia prowadzone
są przez doświadczonych wykładowców i praktyków, co gwarantuje, że zdobyta wiedza będzie aktualna i cenna na rynku pracy.

Dlaczego Akademia Nauk Stosowanych im. St. Staszica w Pile?

Nowoczesna baza: Nasza uczelnia dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym
i laboratoryjnym, które umożliwia praktyczne kształcenie na najwyższym poziomie. Dla naszych studentów stworzyliśmy m.in. Centrum Symulacji Medycznych oraz Centrum Symulacji Ratownictwa Medycznego, laboratorium entomologii sądowej, specjalistyczne laboratoria inżynierskie.

Doświadczeni wykładowcy: Kadra składająca się z doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktycznym doświadczeniem.

Bliskość rynku pracy: Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami i instytucjami, co daje naszym studentom liczne możliwości odbywania praktyk i staży, a także ułatwia znalezienie pracy po studiach.

Współpraca międzynarodowa: możesz skorzystać z opcji odbycia części studiów w jednej z ponad 50. naszych uczelni partnerskich w Europie, Azji lub Ameryce Południowej, rozwijając swoje umiejętności językowe i niepowtarzalne doświadczenie akademickie.

Przyjazna atmosfera: Piła to miasto, które oferuje komfortowe warunki do studiowania i życia. Bliskość natury, liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, a także przyjazna społeczność studencka tworzą idealne warunki do nauki i rozwijania pasji.

Nie czekaj! Dołącz do grona studentów Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
i zrealizuj swoje marzenia o przyszłości pełnej sukcesów. Złóż dokumenty już dziś i otwórz drzwi
do kariery, która przyniesie Ci satysfakcję i spełnienie.

Jak aplikować?

Proces rekrutacyjny jest prosty i przyjazny dla kandydatów. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową https://kandydat.ans.pila.pl/ gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów i terminów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas! Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie!

Czekamy na Ciebie w Pile! Razem z nami zbuduj swoją przyszłość już dziś.


Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)