Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

23 września 2023

Seniorzy wraz z gośćmi pożegnali lato. Były konkursy, tańce i niespodzianka

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

Co dobre szybko się kończy. #Lato odchodzi, by wrócić ponownie do nas za niecały rok. Witamy piękną, kolorową Jesień.

"Wrzesień jesień rozpoczyna  i czarować już zaczyna. Pięknie świat nam koloruje, zaraz liście pomaluje. Jesień lubi czerwień, złoty, zaraz przygna pierwsze chłody. Wiatr potrząsa liście z drzew, taka właśnie jesień jest. Choć zabiera ciepłe lato, to kolory daje za to." - Ewa Bartczak-Sroka

Seniorzy z Naszego Domu wraz z zaproszonymi Gośćmi z Dom Pomocy Społecznej Suchorączek pożegnali lato. Były konkursy, tańce a także niespodzianka przygotowana przez pracowników i mieszkańców naszego domu - przedstawienie na wesoło wiersza Juliana Tuwima "Rzepka".

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz aktorom amatorom za cudowne przedstawienie.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)