Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2024

Pobyt w parku rozrywki. Młodzież skorzystała z wielu atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Słońce, ciemne chmury, deszcz, wysoka temperatura#, wiatr: taka aura spotkała uczniów ZS im. Wł. Łokietka w Lubaszczu na wycieczce szkolnej do Energylandii 10 czerwca br.

Pomimo tak zmiennej pogody adrenalina nie pozwoliła na smutne :( miny i rozczarowanie. Hyperion, Zadra, Speed, Furioza, Formuła, Tsunami, Viking .... to kilka z wielu atrakcji, z których skorzystała młodzież podczas pobytu w parku rozrywki Energylandia.

Integracja uczniów, dobra zabawa, emocje związane z przełamaniem swoich barier i lęków np. lęku wysokości to właśnie jest ENERGYLANDIA :).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska / Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)