Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Piknik Rodzinny SF Junior Nakło. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Za nami Piknik Rodzinny. Bardzo Wam dziękujemy# za obecność. Była to kolejna edycja Pikniku SF Junior Nakło.

Z różnych okazji i o różnych porach roku organizujemy wydarzenia dla naszych zawodników i ich rodzin. Często też odwiedzają nas dzieciaki spoza szkółki. Dla nich też zawsze znajdzie się miejsce do wspólnej zabawy. Zawsze pogoda była z nami, ale w tym roku postanowiła zagrać do przeciwnej bramki. Mimo to złapaliśmy kilka fajnych chwil. Mamy nadzieję, że mimo to wychodziliście z uśmiechem na buzi.

Sporo atrakcji czekało na dzieciaki. Były dmuchańce, malowanie buziek, pyszne lody, boisko w klatce, mecze piłkarskie, smaczne jedzenie.

Podczas pikniku postanowiliśmy zagrać dla Olka, który potrzebuje pomocy. Jego leczenie jest kosztowne, a liczy się czas. Dlatego, gdy usłyszeliśmy jego historię postanowiliśmy w jakiś sposób pomóc. Zbieraliśmy pieniążki do puszki i podczas wydarzenia udało nam się zebrać kwotę 2000 zł, która zostanie wpłacona na konto Funadacji Otwieramy Ramiona. Akcje prowadzimy w dalszym ciągu, ponieważ zbieramy przedsiębiorców, którzy dokonają wpłat. Na to podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Jeśli ktoś chce się przyłączyć to dajcie znać.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)