Dziś mamy 24 października 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Nauczyciele pożegnali absolwentów. Zakończenie roku w muzycznej szkole

fot. MM

fot. MM

19 czerwca w sali widowiskowo-kinowej #Nakielskiego Ośrodka Kultury miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nakle. Tego dnia oprócz wręczenia świadectw młodym adeptom muzyki – pogratulowano również tegorocznym absolwentom szkoły.

Przybyłych na uroczystość nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców powitała dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nakle Beata Nehring, po czym nastąpiło wręczenie świadectw uczniom młodszych klas. Serdeczne podziękowania złożone zostały także nauczycielom szkoły. Iście muzyczne grono pedagogiczne tworzą: Mariola Cielińska, Dorota Demidowicz, Marzena Frankiewicz-Stępień, Bartłomiej Szysz, Justyna Czop-Miłek, Katarzyna Kotlęga-Szysz, Aleksandra Nowacka, Zofia Zalewska, Anna Mszanik, Jakub Waszczuk, Stanisław Miłek, Marta Trudzińska, Iwona Skiba oraz Monika Susłyk. W dalszej kolejności przystąpiono do wręczenia świadectw tegorocznym absolwentom, którymi zostali:

4-letni cykl kształcenia:

Maja Dulęba (wokal), Maria Gwizdała (wibrafon), Laura Obruszkiewicz (pianino), Oliwia Raut (flet), Jakub Spytek (gitara), Wojciech Wierzewski (akordeon).

6-letni cykl kształcenia:

Julia Kmieć (wokal), Katarzyna Wojciechowska (wokal), Hania Chojnacka (wokal), Zofia Pałubicka (skrzypce), Rebeka Nowacka (skrzypce), Maksymilian Paliwoda (skrzypce).

Uroczystość zakończyła się podziękowaniami dla dyrektor szkoły Beaty Nehring, która jak się okazało – wygrała konkurs na dyrektora i przez kolejne lata będzie sprawować tą niezwykle ważą funkcję. Oczywiście nie obyło się też bez muzycznych występów w wykonaniu uczniów nakielskiej Szkoły Muzycznej I Stopnia pod kierunkiem.

Oceń artykuł: 20 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Praca na wysokości
60PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Budowa magazynów
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
0

Spotkanie w sprawie drogi ekspresowej S10. Co ustalono?

W centrali GDDKiA w Warszawie odbyło się #spotkanie z przedstawicielami samorządu terytorialnego w sprawie drogi ekspresowej S10 od gr. woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego do DK50 oraz drogi ekspresowej S50 od DK50 do S7. To wstęp do II tury spotkań informacyjnych ze społeczeństwem.

(czytaj więcej)
0

"Wołowina – kluczowy składnik diety". Wspomaga rozwój organizmu

Na różnych etapach życia nasze zapotrzebowanie# na składniki odżywcze ulega zmianom, jednak wołowina – spożywana w odpowiednich ilościach – stanowi ważny element zbilansowanej diety zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób starszych. Dzięki zawartości kluczowych składników odżywczych, takich jak białko, witaminy z grupy B, żelazo i cynk, wołowina wspiera zdrowie i kondycję organizmu od najmłodszych lat po starość.

(czytaj więcej)
0

Obróbka muchomora nie zmniejszy jego toksyczności. Ostrzeżenie GIS

Muchomory czerwone są silnie trujące#, a ich spożycie może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych, w tym: halucynacji, nudności, biegunek, bólu brzucha, zaburzeń widzenia.

(czytaj więcej)
0

Cyberzagrożenia w pracy zdalnej. O czym należy pamiętać?

Praca zdalna to dziś bardzo cenione rozwiązanie# na rynku pracy. Pozwala na większą elastyczność, oszczędza czas spędzany na dojazdach oraz sprzyja równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Jednak wraz z tymi korzyściami wzrasta także ryzyko cyberzagrożeń, które mogą zagrażać bezpieczeństwu firmowych danych. Z okazji Miesiąca Cyberbezpieczeństwa Ministerstwo Cyfryzacji przypomina, że praca zdalna, choć wygodna i popularna, niesie za sobą ryzyko cyberataków.

(czytaj więcej)