Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Festyn Charytatywny. KGW Anieliny działało w szczytnym celu

fot. KGW Anieliny

fot. KGW Anieliny

Członkowie naszego KGW w Anielinach wzięli udział #w festynie, którego celem było wsparcie dzieci z oddziałów onkologii.

Na naszym stoisku serwowano pyszne ciasta, aromatyczną kawę oraz różnorodne dania. Co ważne, cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie dzieci walczących z chorobami onkologicznymi.

Do akcji przylączyło się także Sołectwo Łodzia, KGW Łodzia, Koło Gospodyń Wiejskich w Paterku Pasieki Wędrownez Doliny Noteci. To piękny gest solidarności i troski o innych, który świadczy o tym, że potrafimy działać wspólnie poza naszymi "małymi ojczyznami".

Festyn charytatywny organizowany był przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom, które to regularnie organizuje tego typu wydarzenia, aby wspierać małych pacjentów walczących z ciężkimi chorobami.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje. Wiemy, że macie Wielkie Serce!

Materiał: Sylwia Frąckowiak/KGW Anieliny

Oceń artykuł: 30 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    KGW, w dniu 23-06-2024 09:45:36 napisał:

    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas Mam nadzieje że do zobaczenia Pozdrawiamy KGW Paterek

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Audyt środowiskowy
3000PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Konstrukcje stalowe
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)