Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

31 sierpnia 2023

Drzwi otwarte w nakielskiej komendzie. Poznano specyfikę pracy policjanta

fot. powiaerzone

fot. powiaerzone

Mundurowi z komendy w Nakle, kolejny już raz, zorganizowali #drzwi otwarte dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby. Omówiono między innymi etapy postępowania kwalifikacyjnego i wymagania stawiane kandydatom.

Wczoraj (30.08.23) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, funkcjonariusze zorganizowali drzwi otwarte, podczas których osoby zainteresowane wstąpieniem w mundurowe szeregi, miały okazję dowiedzieć się wiele na temat specyfiki służby, funkcjonowania nakielskiej jednostki i pracy poszczególnych komórek oraz wydziałów.

Prowadzący przedsięwzięcie dzielnicowi oraz pracownice zespołu kadr i szkolenia omówili również etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie przechodzą kandydaci do służby.

Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacjami na stronie internetowej: Wstąp do Policji.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska w zastępstwie oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 23

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)