Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Był poszukiwany za przestępstwa z przeszłości. Namierzony w weekend

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Nakielscy mundurowi namierzyli #44-latka poszukiwanego za przestępstwa z przeszłości. Zatrzymany trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 16 miesięcy.

Mieszkaniec Solca Kujawskiego miał na swoim koncie przestępstwa, za które sąd skazał go na łączną karę 16 miesięcy pozbawienia wolności. 44-latek jednak sam nie stawił się do zakładu karnego, dlatego poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się w minioną sobotę (25.11.23), po tym, jak nakielscy ,,patrolowcy” namierzyli poszukiwanego na terenie jednej z miejscowości gminy Nakło. Legitymowanie 44-latka i weryfikacja jego personaliów w policyjnych systemach potwierdziły fakt prowadzonych za nim poszukiwań.

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności zasądzoną przez bydgoski sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

 

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    :D, w dniu 27-11-2023 16:41:40 napisał:

    Ciężko wykonać przestępstwo w przyszłości jak mniemam.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)