Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2024
Wiadomości z regionu

Autobus uderzył w drzewo. Sześć osób trafiło do szpitala

fot. OSP Dobrcz

fot. OSP Dobrcz

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj rano# w Kusowie w powiecie bydgoskim. Autobus miejski uderzył w drzewo. Sześć osób trafiło do szpitala.

Około godz. 8.30, na ulicy Kwiatowej kierowca autobusu miejskiego linii 41 z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na prawą stronę i uderzył w drzewo. - Autokarem podróżowało 20 osób. 6 osób zostało zabranych do szpitala z obrażeniami ciała. Kilkunastu osobom udzielono pomocy na miejscu - relacjonują strażacy z OSP Dobrcz.

Na miejscu działania prowadziły cztery zastępy straży pożarnej: OSP Dobrcz, OSP Suponin, JRG 2 Bydgoszcz (dwa zastępy). Przybyło pięć zespołów ratownictwa medycznego. Obecni byli także Oficer operacyjny KM i nadzór ruchu MZK.

Na czas prowadzonej akcji wyznaczono objazd. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)