Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Zielone Nakło... w Paterku. Edukacja poprzez zabawę

fot. MM

fot. MM

19 czerwca na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego# w Paterku zorganizowano wyjątkowe, edukacyjne wydarzenie plenerowe pt. „Zielone Nakło", na które zaproszenie otrzymali uczniowie szkół podstawowych.

W programie wydarzenia nie zabrakło m.in. pouczających pogadanek oraz tematycznych quizów. Ponadto chętni mogli nauczyć się wykonania sadzonek w doniczkach. W trakcie festynu nie zabrakło też przedstawicieli nakielskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej, a także Nadleśnictwa Szubin, Wód Polskich oraz nakielskich pszczelarzy – wszyscy przedstawiali tego dnia interesujące tematy z zakresu ochrony środowiska.

Za organizację wydarzenia odpowiadała Fundacja Większe Mniejsze oraz wydział gospodarki komunalnej i ochrony środowiska w nakielskim ratuszu pod kierownictwem Anny Nowak.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Kamil Zdun, w dniu 19-06-2024 15:13:35 napisał:

  Jeszcze jak by nauczyciele byli eko. Ale 120m to samochodem jeżdżą dając przykład naszym dzieciom. Rodzice też dzieci pod szkołę wożą codzinnie, potem idę dziwią że dziecko wyrośnie na kalekę i grubasa

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Robert , w dniu 19-06-2024 16:40:49 napisał:

  To ,że dziecko wyrośnie na kalekę czy grubasa to nie jest zasługą nauczycieli,tylko rodziców.Ludzie doszczętnie pogłupieli twierdząc,że za wszystko odpowiada nauczyciel i szkoła.Przypominam ,że to nie nauczyciele chcieli mieć dzieci lecz rodzice i to właśnie na nich spoczywa obowiązek wychowania,podejścia do życia i inny żywych istot.To na rodzicach spoczywa przekazanie priorytetów ,co w życiu jest ważne ,ważniejsze.W dzisiejszych czasach rodzice dążą do majętności,do tego kto ma lepszy telefon,większy telewizor,nowszy samochód itd.Nauczyciel ma obowiązek przekazać wiedzę podstawową ,a nic uczyć wychowania.Poza tym nauczyciele mają związane ręce co do ingerencji w zachowanie wychowanków,poprzez system bezstresowego wychowania.Tyle w temacie p.Kamilu Zdun.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Praca na wysokości
60PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)