Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Występ Cup 2024. Sobotni turniej piłki nożnej

fot. ZSP w Występie

fot. ZSP w Występie

W sobotę 15.06.2024r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym# w Występie odbył się pierwszy turniej piłki nożnej pod nazwą Występ Cup 2024. Udział w nim wzięli uczniowie ze szkół w naszej gminie.

Przybyli młodzi piłkarze z ZSP nr3, z Potulic, z Gorzenia, ze Ślesina no i oczywiście nasza szkolna drużyna. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: klasy 1-4 oraz 5-8. Zawodnicy byli zadowoleni ze spotkania, pamiętali o zasadzie fair play i dali popis umiejętności piłkarskich. Wszyscy piłkarze otrzymali medale a drużyny puchary.

Organizatorami i sponsorami spotkania byli: ZSP w Występie, Rada Rodziców z p. J.Terpiłowską i p. M.Centałą, radni p. E. Hoppe- Kowalska, p. K. Ksobiak, p. S. Krainski, Młodzieżowa Rada Miejska z przedstawicielem Dawidem Centałą, KGW oraz p. E. Wegner- sklep ABC. Każdy uczestnik turnieju został poczęstowany babeczkami upieczonymi przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem pań z KGW. Rodzice mogli skorzystać z wypieków i kawy w naszej plenerowej kawiarence. Po spotkaniu pojawiły się nowe pomysły na organizację kolejnych imprez sportowych, które zachęcą młodzież do uprawiania sportu. Dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Pracownikom ZSP w Występie oraz uczestnikom turnieju  za organizację i miłą atmosferę.

Materiał: Iwona Szopińska, dyrektor ZSP Występ

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)