Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2024

Wycieczka do Skorzęcina. Wymarzona pogoda i moc atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Jak Samorząd Mieszkańców nr 5 #planuje wycieczkę to pogoda jest idealna. W dniu 23 czerwca 2024 roku Samorząd Mieszkańców nr 5 zorganizował wycieczkę do Skorzęcina nad piękne, czyste, cieplutkie jezioro.

Słoneczna pogoda sprzyjała, więc uczestnicy mogli spędzić czas korzystając z wszystkich możliwości jakie oferuje Skorzęcin. Dzieciaki chętnie korzystali z kąpieli wodnych,  dorośli relaksowali sie opalając i spacerując.

Skorzęcin w tym roku pozytywnie nas zaskoczył nowym, dużym placem zabaw, można było również skorzystać z rowerów wodnych, kajaków czy wodnego toru przeszkód. Dla każdego uczestnika wycieczki Samorząd Mieszkańców nr 5 przygotował drobny upominek z okazji rozpoczęcia wakacji tzn.talon na lody włoskie .

Wszyscy wrócili wypoczęci, opaleni i w dobrych humorach.

Serdecznie dziękuję  za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę .

Materiał: Karolina Wawrzon / Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 5

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)