Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

Stalowe Anioły 2023 rozdane. Zofia Woźniak wyróżniona

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Najbardziej zaangażowani, rzetelni i twórczy# pracownicy instytucji pomocy społecznej i działający w tej dziedzinie wolontariusze odebrali dziś (28 listopada) doroczne nagrody zarządu województwa i statuetki Stalowego Anioła.

Ceremonia odbyła się w Pałacu Dąmbskich w Toruniu z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego, członków zarządu województwa Anety Jędrzejewskiej i Sławomira Kopyścia oraz radnej województwa Katarzyny Lubańskiej.

– Prawdziwa solidarność jest wtedy, kiedy odpowiadamy jedni za drugich. Państwo są tymi, którzy te słowa patrona naszego województwa mają zakodowane w sercach – powiedział otwierając spotkanie marszałek Piotr Całbecki.

W tym roku statuetkę Stalowego Anioła otrzymała Zofia Woźniak - Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mroczy.

Lista nagrodzonych

Materiał: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 21 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  MM, w dniu 29-11-2023 07:47:03 napisał:

  Gratuluję pani Zosiu.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  mroczanin, w dniu 29-11-2023 08:30:05 napisał:

  Gratulacje!!! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie można natomiast powiedzieć tego o Pani "PSEUDO" Dyrektor mroteckiego MGOPS , która podwładnych i interesantów traktuje ja wrogów!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  D, w dniu 29-11-2023 08:36:19 napisał:

  Serdeczne Gratulacje ZOSIU

  odpowiedz

  • 0 (0)

  nj, w dniu 29-11-2023 11:11:48 napisał:

  gratulacje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Jazz, w dniu 29-11-2023 19:16:28 napisał:

  Gratulacje p.Zosiu......

  odpowiedz

  • 0 (0)

  przyjaciel psów, w dniu 30-11-2023 09:40:48 napisał:

  Gratuluję, ale z ciekawości pytam, bo chyba czegoś nie rozumiem? 5 grudnia ma odbyć się wręczenie nogrody wolontariusz..., anioły... a to co, konkurencja, uzupełnienie, a może???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Praca na wysokości
60PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)