Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
11 listopada 2014

Śpiewali pieśni patriotyczne

fot. DW

fot. DW

11 listopada jest jedynym tak wyjątkowym świętem które dotyczy tożsamości naszej ojczyzny i jak przystało na tak wzniosłą chwilę dzisiejszego wieczoru uczczono ten dzień w Kościele pw. Zwiastowania NMP w Potulicach.

Koncert Pieśni i Poezji Patriotycznej został zorganizowany już po raz czwarty przez Marcina Napierałę. Wzięła w nim udział młodzież z Potulic i okolic : Monika Domek, Mikołaj Gapa, Dominika Dubiela, Anika Napierała, Magdalena Napierała, Patrycja i Monika Wyrostek, Julia Cholewczyńska, Martyna Grubczyńska. Śpiewano oraz recytowana poezję o treści patriotycznej m. in. „O mój rozmarynie”, „Kadrowa” i „Mury”.  

Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Potulic oraz Gorzenia, którzy chętnie śpiewali razem z młodzieżą. Swoją obecnością zaszczyciła także radna sejmiku województwa Silvana Oczkowska, która podziękowała organizatorom za wspaniały koncert.

Oceń artykuł: 54 48

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (6)

  P....E, w dniu 12-11-2014 00:10:01 napisał:

  Dziękuje całej grupie i Marcinowi za wspaniały występ z okazji święta NIEPODLEGŁOŚCI . Potuliczanie nie zapomnijcie też ile dobrego dla naszego sołectwa zrobiła pani Silvana Oczkowska .!!!!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  lolo, w dniu 12-11-2014 11:37:57 napisał:

  Oj, nieładnie!!!... czyżby ktoś prowadził kampanię przedwyborczą kosztem mieszkańców Potulic???

  odpowiedz

  • 2 (2)

  mieszkaniec, w dniu 12-11-2014 18:02:44 napisał:

  No,nie to jakiś żart .,, . . nie zapomnijcie'' a co to Potuliczanie nie umią myśleć tylko im się narzuca i co teraz mamy się bać a wczoraj był dzień Niepodległości,wolności a co jest w Potulicach.Nieładnie i to bardzo nieładni, wielbicielu p.Oczkowskiej chyba że sama tego wpisu dokonała to bardzo nieładnie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Baterie
od 0,90PLN
SAJGONKI
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)