Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 października 2023

Potrzebna pomoc dla mieszkańca Potulic. W pożarze stracił dorobek życia

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Uruchomiono zbiórkę dla mieszkańca Potulic, któremu w minioną środę #spłonął warsztat samochodowy. Mężczyzna stracił dorobek życia. Ma na utrzymaniu rodzinę.

Przypomnijmy. W środę, 18 października w jednych z warsztatów samochodowych wybuchł pożar. Pisaliśmy o tym tutaj. W trakcie naprawy usterki w samochodzie marki ford doszło do zapłonu pojazdu. Spaliło się auto i wyposażenie warsztatu m.in narzędzia, materiały i części samochodowe. Pożar strawił wszystko. Nie zostało praktycznie nic. W zbiórkę środków dla właściciela warsztatu zaangażował się jego przyjaciel. Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została specjalna zbiórka.

- Piotrek jest mniej więcej cały. Ma mocno poparzone ręce, ale żyje, to najważniejsze. Chciałbym Was prosić o pomoc, jakąkolwiek. Sprzęt warsztatowy, może jakieś finanse tu zostawicie... Może macie coś, co moglibyście oddać, może coś kupić? Odezwijcie się, ja to przekażę Piotrkowi. Bardzo, bardzo Was proszę. Jeśli możecie zasponsorować cokolwiek... Może zestaw kluczy, jakieś narzędzia, przewody do kompresora... Cokolwiek, co pozwoli mu wrócić po wyleczeniu rąk do pracy - pomóżcie. Piotrek ma rodzinę. Naprawdę ciężko im teraz będzie. - apeluje pan Romuald.

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/3t3kk2?fbclid=IwAR0gAt_Iao62BuFUzWd_1_8G8E4-Y3TLlV0s53bBo9CZuegREY64OIl1F8o#

Oceń artykuł: 165 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)