Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

20 października 2023

Potrzebna pomoc dla mieszkańca Potulic. W pożarze stracił dorobek życia

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Uruchomiono zbiórkę dla mieszkańca Potulic, któremu w minioną środę #spłonął warsztat samochodowy. Mężczyzna stracił dorobek życia. Ma na utrzymaniu rodzinę.

Przypomnijmy. W środę, 18 października w jednych z warsztatów samochodowych wybuchł pożar. Pisaliśmy o tym tutaj. W trakcie naprawy usterki w samochodzie marki ford doszło do zapłonu pojazdu. Spaliło się auto i wyposażenie warsztatu m.in narzędzia, materiały i części samochodowe. Pożar strawił wszystko. Nie zostało praktycznie nic. W zbiórkę środków dla właściciela warsztatu zaangażował się jego przyjaciel. Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została specjalna zbiórka.

- Piotrek jest mniej więcej cały. Ma mocno poparzone ręce, ale żyje, to najważniejsze. Chciałbym Was prosić o pomoc, jakąkolwiek. Sprzęt warsztatowy, może jakieś finanse tu zostawicie... Może macie coś, co moglibyście oddać, może coś kupić? Odezwijcie się, ja to przekażę Piotrkowi. Bardzo, bardzo Was proszę. Jeśli możecie zasponsorować cokolwiek... Może zestaw kluczy, jakieś narzędzia, przewody do kompresora... Cokolwiek, co pozwoli mu wrócić po wyleczeniu rąk do pracy - pomóżcie. Piotrek ma rodzinę. Naprawdę ciężko im teraz będzie. - apeluje pan Romuald.

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/3t3kk2?fbclid=IwAR0gAt_Iao62BuFUzWd_1_8G8E4-Y3TLlV0s53bBo9CZuegREY64OIl1F8o#

Oceń artykuł: 165 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)