Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Postępowanie w sprawie kradzieży. Rozpoznajesz tę kobietę?

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji #Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z gotówką i włamania na konto, przy nieuprawnionym użyciu karty, płacąc zbliżeniowo, do którego doszło w 21 kwietnia 2024 roku, przy ulicy Stary Port/Jagiellońska w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu, w godz. 07:00-15:00, 47 751 11 85, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 1634/24.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Cba, w dniu 19-06-2024 17:28:12 napisał:

  Do roboty nieroby

  odpowiedz

  • 1 (3)

  cenzura, w dniu 19-06-2024 19:54:48 napisał:

  Ciekawe czemu mamy zdjęcie kobiety której nie skazano, baa nawet nie schwytano. Jest podejrzaną, tak jak policjanci z nakielskiej komendy z tym ich fotografii nie ujrzymy, nawet nie ma informacji na ten temat.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Karolina, w dniu 19-06-2024 20:55:23 napisał:

  Czego dotyczą te wpisy o policjantach.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Nakielanin, w dniu 20-06-2024 15:05:30 napisał:

  Co z tymi policjantami? Bo w eterze głośno a tutaj na portalu zero informacji?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Do KPP w smierdzącym nakle , w dniu 20-06-2024 15:20:40 napisał:

  Dokładnie plotki mowią że policja miała powiązania z pewnym kebabem. Kebabista siedzi a podobno na komendzie były roszady, czyżby policja też handlowała ścierwem w nakle? Prosimy Mrs Andrzejewską o artykuł na ten temat!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkaniec, w dniu 20-06-2024 20:29:29 napisał:

  Co powtarzające sie wpisy o policji co sie zadziało.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Praca na wysokości
60PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Konstrukcje stalowe
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)