Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 maja 2023

Policjanci na przystani. Z atrakcji chętnie korzystali dzieci i dorośli

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z Nakła gościli na festynie, który odbył się w miniony weekend na nakielskiej przystani. #Policyjne stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Dzielnicowi z nakielskiej komendy byli gośćmi na festynie rodzinnym zorganizowanym w minioną sobotę (27.05.23) na nakielskiej przystani przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. W trakcie festynu policjanci opowiadali dzieciom o swojej pracy i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji. Każde chętne dziecko miało okazję usiąść za kierownicą radiowozu oraz odbić na pamiątkę odcisk swojego palca.

Dużą atrakcją były też alko i narkogogle, a chętnych, by zobaczyć jak wygląda rzeczywistość po ich założeniu, nie brakowało.

Dzieci, które chętnie odwiedzały policyjne stoisko otrzymały od mundurowych odblaski i kolorowanki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)