Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

10 lipca 2024

Podwyżki opłat za wodę i ścieki. Jakie stawki będą obowiązywały?

fot. freepik

fot. freepik

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji #Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 17 lipca 2024 roku wchodzą w życie nowe taryfy za wodę i ścieki.

Taryfy zostały zatwierdzone Decyzją nr D.RZT.70.14.2024 z dnia 18 czerwca 2024 r. przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Bydgoszczy. Zgodnie z art. 24f ust. 1 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 rok o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U z 2024 r. poz. 757) wchodzą  one  w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia przez organ regulacyjny.

PGW Wody Polskie ogłosiły zatwierdzoną taryfę na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w dniu 9 lipca 2024 roku. W związku z powyższym  taryfy wchodzą w życie od 17 lipca 2024 roku. Taryfy zatwierdzone zostały na okres 3 lat.

Szczegóły w załączonym pliku.

Materiał: Joanna Zaworska / Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 21
Pliki do pobrania
Komunikat_taryfy.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)