Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Reprezentacja Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

W Zespole Szkół im. #Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbył się 28 listopada 2023 r. I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie.  Uczestnicy I etapu rozwiązywali test o zróżnicowanej skali trudności.  Obejmował on zagadnienia z zakresu ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz historii ZUS.

Po sprawdzeniu i  ocenie prac komisja szkolna wyłoniła reprezentację Staszica. Szkołę będą reprezentować uczniowie, którzy zdobyli  największą ilość punktów.  W skład zespołu biorącego udział w etapie wojewódzkim weszły następujące osoby: Joanna Stasiak z Technikum Rachunkowości oraz  Nikodem Kowalczyk i Michał Wieremiejko z Technikum Ekonomicznego.

Joannie, Michałowi i Nikodemowi życzymy powodzenia na kolejnym etapie zmagań olimpijskich.

Do olimpiady uczniów przygotowały: Małgorzata Fedec i Grażyna Kinderman.

Materiał: Grażyna Kinderman

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)