Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
28 marca 2015

Nadzieja dla Karola

fot. DW

fot. DW

W Pałacu hrabiny Potulickiej miał miejsce dzisiaj, od godziny 16:00 wieczór charytatywny, podczas którego zbierano fundusze na leczenie i rehabilitację Karola Tylla.

Karol Tyll jest funkcjonariuszem Zakładu Karnego w Potulicach, który uległ poważnemu wypadkowi.

Ludzie dobrej woli zorganizowali dla funkcjonariusza wieczór charytatywny, podczas którego odbył się koncert chóru Nadzieja pod kierownictwem Michała Gacki oraz występ wokalistek: Moniki Domek, Emili Wiechowskiej, Aleksandry Bednarek, Oliwii Wiśniewskiej i Marzeny Świtalskiej.

Organizatorem i pomysłodawcą całej akcji był kapelan Zakładu Karnego Ryszard Czajka oraz zastępca dyrektora ZK Marzena Kotwica.

W trakcie imprezy miały miejsce licytacje, odbył się kiermasz świąteczny, licznie zgromadzeni goście mogli skosztować także świątecznych przysmaków. Dochód z kiermaszu oraz prowadzonej kwesty, zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację funkcjonariusza ZK Potulice.

Wzruszającym momentem tego wieczoru było połączenie się z leżącym obecnie w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy, Karolem Tyllem poprzez Internet. Zebrani powitali chorego gorącymi brawami.

Oceń artykuł: 63 25

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (8)

  quo, w dniu 29-03-2015 09:19:18 napisał:

  Najpierw OSP Potulice zorganizowało zbiórkę krwi dla pana Karola, teraz przyjaciele zorganizowali koncert - wielkie brawa!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  D.F., w dniu 30-03-2015 07:54:34 napisał:

  Wspaniała akcja cieszę się ,że mogłam tam być!!!!! pozdrawiam pana Karola zycząc mu dużo zdrowia

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kamila 002, w dniu 02-04-2015 23:21:17 napisał:

  Super pomysł , szybkiego powrotu do zdrowia ;)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

REGAŁY
Nowe stylizacje
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
KUCHNIA CHIŃSKA
BIURKA
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Gimnastyka korekcyjna
Masaż leczniczy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)