Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2023

Mogą wystąpić zakłócenia w ruchu drogowym. Remont sieci kanalizacyjnej

fot. freepik

fot. freepik

We wtorek, 31 stycznia przy ulicy Mickiewicza w Nakle rusząja prace remontowe sieci kanalizacji sanitarnej w jezdni. Mogą wystąpić #utrudnienia w ruchu drogowym.

Prace potrwać mają do czwartku, 2 lutego. Prowadzone będą na wysokości skrzyżowania ulicy Mroteckiej oraz ulicy Pocztowej. - Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - informuje w swoim komunkacie KPWiK w Nakle.

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  obywatel, w dniu 30-01-2023 21:34:46 napisał:

  Czyli jak zwykle jak za komuny? Nie można za jednym razem wszystkiego ogarnąć? Trza mieć robotę na lata?

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Kk, w dniu 31-01-2023 09:27:51 napisał:

  Na dworcowej na nowej jezdni jak naprawili później to pożal się Boże

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Po co się pytam, w dniu 31-01-2023 12:49:13 napisał:

  Na dworcowej naprawione według standardów nakielsko urzędowych bo nawet znaku brak a dziura była na pół koła. Poco ten wydział infrastruktury?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Dzialkowiec, w dniu 31-01-2023 12:57:06 napisał:

  Lepiej niech zrobią te dwie dziury na Hallera Dąbrowskiego akurat na koło czekam jeszcze trochę

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Oho, w dniu 01-02-2023 07:39:43 napisał:

  Nie widzę artykułu dot. naprawy sieci kanalizacyjnej przy Mickiewicza (obok nowego ronda - przy PKS). Artykuł ze zdjęciami jest na kurierze. Czy tam przypadkiem nie był lany nowy asfalt jakiś czas temu na odcinku od ronda do następnego przejazdu kolejowego i może nawet dalej? Typowa PL. Najpierw robić, a potem planować remonty kanalizacji na świeżym asfalcie. Zawsze od kaczej dupy strony. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Audyt środowiskowy
3000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Budowa magazynów
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)