Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

08 września 2023

Marsz Kapeluszowy Seniorów. Loteria, występy i integracja przy posiłku

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

Delegacja Mieszkańców naszego #Domu Pomocy Społecznej w Nakle wybrała się do Kamienia Krajeńskiego na VI Marsz Kapeluszowy Seniorów.

Było głośno, kolorowo a przede wszystkim słonecznie. Rozpoczęto uroczystość przywitaniem zaproszonych gości a następnie po krótkiej ale intensywnej rozgrzewce przemaszerowano ulicami Miasta na teren DPS, gdzie nastąpiła dalsza część tj. Prezentacja projektu "W kapeluszu przez świat", loteria dla wszystkich uczestników, występy zaproszonych gości oraz integracja przy wspólnym posiłku i śpiewanie piosenek biesiadnych z Kapelą "Znad Mochla". Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)