Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2023

Konkurs fotograficzny "Wakacje z naturą". Na zwycięzców czekają nagrody

fot. GDOŚ

fot. GDOŚ

„Wakacje z naturą” to temat pierwszej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez #Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Zapraszamy do przesyłania zdjęć polskich krajobrazów przyrodniczych. Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia 2023 roku.

Lubisz podziwiać przyrodnicze krajobrazy Polski? Zabierasz aparat na wakacje? Robisz piękne i pomysłowe zdjęcia? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

„Wakacje z naturą” to konkurs tematyczny, którego uczestnikiem może zostać każda osoba fotografująca (amatorsko i zawodowo) bez względu na wiek.

Przyroda wciąż pozostaje obszarem wyjątkowym, nieodkrytym i wartym uwagi. Poprzez udział w konkursie możesz przyczynić się do promocji różnorodności polskiej przyrody, a przy okazji własnej twórczości artystycznej.

Fotografowanie przyrody jest wyzwaniem i przygodą. Aby zrobić dobre zdjęcie, choć przez chwilę należy zanurzyć się w przyrodzie, poczuć się jej integralną częścią. A przecież chodzi o to, by tegoroczne wakacje spędzić właśnie z naturą.

A zatem miłośnicy fotografii i piękna polskiej przyrody – aparaty w dłoń! Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie.

Regulamin Konkursu Fotograficznego

Załącznik nr 1 do regulaminu oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego dziecka

Załącznik nr 2 do regulaminu oświadczenia uczestnika konkursu

Załącznik nr 3 Klauzula informacyjna konkursu fotograficzego

Materiał: GDOŚ

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)