Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2023

Konkurs fotograficzny "Wakacje z naturą". Na zwycięzców czekają nagrody

fot. GDOŚ

fot. GDOŚ

„Wakacje z naturą” to temat pierwszej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez #Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Zapraszamy do przesyłania zdjęć polskich krajobrazów przyrodniczych. Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia 2023 roku.

Lubisz podziwiać przyrodnicze krajobrazy Polski? Zabierasz aparat na wakacje? Robisz piękne i pomysłowe zdjęcia? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

„Wakacje z naturą” to konkurs tematyczny, którego uczestnikiem może zostać każda osoba fotografująca (amatorsko i zawodowo) bez względu na wiek.

Przyroda wciąż pozostaje obszarem wyjątkowym, nieodkrytym i wartym uwagi. Poprzez udział w konkursie możesz przyczynić się do promocji różnorodności polskiej przyrody, a przy okazji własnej twórczości artystycznej.

Fotografowanie przyrody jest wyzwaniem i przygodą. Aby zrobić dobre zdjęcie, choć przez chwilę należy zanurzyć się w przyrodzie, poczuć się jej integralną częścią. A przecież chodzi o to, by tegoroczne wakacje spędzić właśnie z naturą.

A zatem miłośnicy fotografii i piękna polskiej przyrody – aparaty w dłoń! Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie.

Regulamin Konkursu Fotograficznego

Załącznik nr 1 do regulaminu oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego dziecka

Załącznik nr 2 do regulaminu oświadczenia uczestnika konkursu

Załącznik nr 3 Klauzula informacyjna konkursu fotograficzego

Materiał: GDOŚ

Oceń artykuł: 9 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)